Обмін і повернення

Обмін і повернення

Відповідно до "Закону про захист прав споживача" обмін і повернення можливе в строк до 14 днів з моменту доставки замовлення покупцеві. Обмін і повернення здійснюється, якщо товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, заводська упаковка тощо. Претензії приймаються протягом 3-х днів після доставки.

У разі обміну та повернення вартість доставки оплачує покупець. Якщо був отриманий товар з браком або отриманий не своє замовлення, покупець має право відмовитися від товару (якщо цей товар і був усім замовленням, то доставка не оплачується). Браком є ​​товар з видимими або прихованими ушкодженнями.

Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення товару, Вам необхідно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Товар приймається при наявності бирок.

У разі браку, повернення відбувається за рахунок магазину.

Необхідно ретельно перевіряти товар при отриманні, тому що ми не зберігаємо у себе бракований товар, а при пошкодженні товару при транспортуванні, збиток відшкодовує транспортна компанія, але не магазин.