Електровелосипед - Kalkhoff .

  • Наявність:  1
  • Модель:   Kalkhoff

15000.00грн.
   Електровелосипед - Kalkhoff ,Електровелосипед складаний виконаний з алюмінієвого сплаву, долає відстань на електричній тязі без педалювання до 35 км.

Компактність
Завдяки складається конструкції велосипед завжди можна перевозити з собою у невеликій сумці або в багажнику машини. Складна конструкція дозволяє легко перетворитися з велосипедиста на пішохода. Агрегат важить всього 21,5 кг, складається в трьох місцях і легко поміщається в багажник будь-якого автомобіля. Такий електровелосипед можна просто перевезти в громадському транспорті або піднятися з ним у ліфті.
Технічна характеристика
Гарантійний термін - 1 рік.
Додаткова інформація. - Комплектація Велосипед оснащений електромотором на 300 Вт і батареєю 36 В 6 Ач що в парі видає швидкість до 30 км/год і запас ходу до 35 км. Також над переднім колесом встановлений потужний ліхтар, який освітлює дорогу до 1,5 м. - На кермі встановлений дисплей, що показує рівень заряду батареї і швидкість розгону транспорту. Так само є невеликий дзвінок і ручка гальма. - Для зручного паркінгу передбачена складана підніжка. Швидкість і запас ходу на одному заряді акумулятора безпосередньо залежать від ємності батареї, тиску в шинах, умов навколишнього середовища, типу дорожнього покриття і ваги пасажира.
Додатково
Характеристика - Електровелосипед безпедальний 14 дюймів (36V /6Ач - 300W) чорний Електровелосипед складаний виконаний з алюмінієвого сплаву, долає відстань на електричній тязі без педалювання до 35 км. - Завдяки складається конструкції велосипед завжди можна перевозити з собою у невеликій сумці або в багажнику машини. Складна конструкція дозволяє легко перетворитися з велосипедиста на пішохода. Агрегат важить всього 21,5 кг, складається в трьох місцях і легко поміщається в багажник будь-якого автомобіля. Такий електровелосипед можна просто перевезти в громадському транспорті або піднятися з ним у ліфті.

Написати відгук будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук