Електро-фетбайк Freedom 1000

  • Наявність:  2-3 Days
  • Модель:   «Freedom 1000»

21900.00грн.
   - Електро-фетбайк «Freedom 1000»   - комфортний і стильний вседорожний електровелосипед. Він призначений для чоловіків, жінок, підлітків, з ростом 160 - 190 см і вагою до 130 кг, для поїздок по асфальтових і грунтових дорогах, стежках, піску, легкому бездоріжжю, бруду і снігу, в основному - на електроприводі, якому можна допомагати педалями .  

Широкі позашляхові покришки в поєднанні з передньою амортизаційною вилкою, забезпечують цьому позашляховику високу прохідність. На Електрофетбайку можна проїхати в місцях, недоступних для звичайного електровелосипеда: по піску, снігу, бездоріжжю. Комфорт при русі по будь-яким покриттям, в тому числі на асфальті,
- у цього електрофетбайка - вище, ніж у звичайного електровелосипеда. Сталева рама тут міцніше, ніж у складних моделей і дає можливість установки потужних акумуляторних батарей.
Технічна характеристика
Діамитер шин - 26 дюймів.
Максимальна швидкість - 35 - 40 км / год (залежить від навантаження і дорожніх умов)
Потужність - мотор колеса:(Максимальна 1000 ват).номінальна напруга 48v; номінальна потужність 500w.
Пробіг на повному заряді - 31 - 45км (в залежності від умов експлуатації) *
Максимальне навантаження - 130 кг.
Кут Підйому - 19 градусів.
Час заряду - 1 - 5 год. (В залежності від рівня розряду).
Вага - 33.9 кг.
Тип - акамулятор - літій іонна, 48v10Ah (480 Вт * год)
Ресурс акамулятора - приблизно 1500 циклів заряд - розряд або від 5 до 6 років.
Гарантійний термін - 1рік.
Додаткова інформація. - - Радимо порівнювати будь-які акумуляторні батареї по їх потужності в ват-годинах. Для цього потрібно номінальну напругу батареї в вольтах перемножити на її ємність в ампер часах. Чим більше потужність батареї в ват годиннику - тим більше буде відстань пробігу за допомогою тільки мотор колеса, тому що витрата електроенергії у всіх електровелосипедів зі схожими параметрами - приблизно однаковий і в аналогічних режимах руху, залежить тільки від потужності акумуляторів, а не від даних, записаних в цінниках, де часто мається на увазі рух за участю педалями!

Написати відгук будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук